FoN Gaming
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FoN Gaming

Site Of FoN Gaming Server
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi!

Ići dole 
+12
Sefyu
Skols
rooney
sashans13
el[R]usso | maS][Sive
Krca^^
Kidee
sellens1
Nedy
GoxMM
SMh | RIppER | ChIT
S!EePeR^_^
16 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
S!EePeR^_^
Mega b0t
Mega b0t
S!EePeR^_^


Broj poruka : 12
Datum upisa : 05.01.2008

Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi! Empty
PočaljiNaslov: Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi!   Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi! Icon_minitimeSub Jan 05, 2008 6:00 pm

Neznam ljudi da li da prijavljujem svoj klan... malo smo jaki... Laughing
Za sada jedinu su mi poznati ovi momci iz bAm (respect) i domacini lige...
Recite nam koje ce biti nagrade, da nebude ispala kao na prosloj ligi na kojoj smo igrali...ccc. Uzeli smo 1. mesto na Ex-Yu Ligi (4s server) i supci na nisu dali nista... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
SMh | RIppER | ChIT
Mega b0t
Mega b0t



Broj poruka : 16
Datum upisa : 02.01.2008

Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi!   Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi! Icon_minitimeSub Jan 05, 2008 7:54 pm

nemoj si takav nigde nije pisalo da ce biti nagrade na 4.s serveru.

Prijavite ekipu zato sto znam da ce moja ekipa da vas ubije
Nazad na vrh Ići dole
GoxMM
b0t
b0t
GoxMM


Broj poruka : 124
Datum upisa : 27.12.2007

Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi!   Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi! Icon_minitimeSub Jan 05, 2008 8:29 pm

S!EePeR^_^ ::
Neznam ljudi da li da prijavljujem svoj klan... malo smo jaki... Laughing
Za sada jedinu su mi poznati ovi momci iz bAm (respect) i domacini lige...
Recite nam koje ce biti nagrade, da nebude ispala kao na prosloj ligi na kojoj smo igrali...ccc. Uzeli smo 1. mesto na Ex-Yu Ligi (4s server) i supci na nisu dali nista... Very Happy

Pa nije ti ovo lan pa da se dele nagrade...I po cemu ste vi to jaki?I ne ide mi u wugla kako ste vi osvojili 4s ligu...jel moguce da ni 1 malo bolji klan nije igrao????
Nazad na vrh Ići dole
Nedy
Mega b0t
Mega b0t



Broj poruka : 17
Datum upisa : 05.01.2008

Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi!   Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi! Icon_minitimeSub Jan 05, 2008 8:35 pm

SMh | RIppER | ChIT ::
nemoj si takav nigde nije pisalo da ce biti nagrade na 4.s serveru.

Prijavite ekipu zato sto znam da ce moja ekipa da vas ubije
Makar da smo nas 5 dobili admina a niko nije dobio :S
KGB WINTER "ONLINE" LIGA pa ako tu pobjedis obogati se covjek a nije lan
Nazad na vrh Ići dole
Nedy
Mega b0t
Mega b0t



Broj poruka : 17
Datum upisa : 05.01.2008

Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi!   Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi! Icon_minitimeSub Jan 05, 2008 8:41 pm

pogledaj tamo dje ste igrali vs TmnT igrali su u ligi 4s i nisu ni grupnu fazu presli a fon je izgubio cw vs njih ali eto kako god ti kazes :S
Nazad na vrh Ići dole
S!EePeR^_^
Mega b0t
Mega b0t
S!EePeR^_^


Broj poruka : 12
Datum upisa : 05.01.2008

Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi!   Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi! Icon_minitimeSub Jan 05, 2008 10:36 pm

Ma nemate vi pojma kako mi igramo.... uigrani smo ko zmajevi! Very Happy
Videcete kako cemo igrati sad na ovoj ligi, pa onda cete moci da komentarisete nasu igru! Very Happy Razz
Nazad na vrh Ići dole
Nedy
Mega b0t
Mega b0t



Broj poruka : 17
Datum upisa : 05.01.2008

Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi!   Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi! Icon_minitimeNed Jan 06, 2008 3:02 am

S!EePeR^_^ ::
Ma nemate vi pojma kako mi igramo.... uigrani smo ko zmajevi! Very Happy
Videcete kako cemo igrati sad na ovoj ligi, pa onda cete moci da komentarisete nasu igru! Very Happy Razz
to reci im
sad 1 postava
Nedy
BiH Potty
.pemY
smaJa
S!EePeR^_^
xd
Nazad na vrh Ići dole
GoxMM
b0t
b0t
GoxMM


Broj poruka : 124
Datum upisa : 27.12.2007

Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi!   Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi! Icon_minitimeNed Jan 06, 2008 4:38 am

Pa bila bi BROOKA da KGB neda nagrade.Jbga oni su zaradili vise para nego Bill Gates.A sta mi treba kao iz svog dzepa da damo pare ... ma oce to tako , al ne na ovoj planeti.I ti oces da kazes da ste dobili KGB ligu?????Auuu bre pa koji to onda noobovi igraju u KGB.Idem sutra da ih isprozivam da igramo po pare.. da se i ja malo obogatim...
Nazad na vrh Ići dole
Nedy
Mega b0t
Mega b0t



Broj poruka : 17
Datum upisa : 05.01.2008

Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi!   Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi! Icon_minitimeNed Jan 06, 2008 4:05 pm

GoxMM ::
Pa bila bi BROOKA da KGB neda nagrade.Jbga oni su zaradili vise para nego Bill Gates.A sta mi treba kao iz svog dzepa da damo pare ... ma oce to tako , al ne na ovoj planeti.I ti oces da kazes da ste dobili KGB ligu?????Auuu bre pa koji to onda noobovi igraju u KGB.Idem sutra da ih isprozivam da igramo po pare.. da se i ja malo obogatim...
Ko te sta pita? nemoj da se svadjamo beze Stfu
Nazad na vrh Ići dole
GoxMM
b0t
b0t
GoxMM


Broj poruka : 124
Datum upisa : 27.12.2007

Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi!   Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi! Icon_minitimeNed Jan 06, 2008 5:41 pm

Nemoj da se svadjamo lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
sellens1
Mega b0t
Mega b0t
sellens1


Broj poruka : 14
Datum upisa : 05.01.2008

Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi! Empty
PočaljiNaslov: videcemo   Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi! Icon_minitimeNed Jan 06, 2008 6:21 pm

po cemu ste vi jaki.....ima da vas razbijemo Very Happy:D:D....i kad bi video sa koji god-tem igram skenjalibi se pig pig pig
Nazad na vrh Ići dole
sellens1
Mega b0t
Mega b0t
sellens1


Broj poruka : 14
Datum upisa : 05.01.2008

Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi! Empty
PočaljiNaslov: liga   Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi! Icon_minitimeNed Jan 06, 2008 6:53 pm

e a kad pochinje ta liga ...da znam drunken drunken
Nazad na vrh Ići dole
Nedy
Mega b0t
Mega b0t



Broj poruka : 17
Datum upisa : 05.01.2008

Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi!   Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi! Icon_minitimeNed Jan 06, 2008 7:57 pm

sellens1 ::
po cemu ste vi jaki.....ima da vas razbijemo Very Happy:D:D....i kad bi video sa koji god-tem igram skenjalibi se pig pig pig
Ma razbite da vidim?
Nazad na vrh Ići dole
GoxMM
b0t
b0t
GoxMM


Broj poruka : 124
Datum upisa : 27.12.2007

Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi!   Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi! Icon_minitimeNed Jan 06, 2008 10:15 pm

sellens1 ::
e a kad pochinje ta liga ...da znam drunken drunken
Cim se prijavi 16-ta ekipa.Bicete obavesteni , mozda cak i na msn ...


Poslednji izmenio dana Pon Jan 07, 2008 4:57 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
sellens1
Mega b0t
Mega b0t
sellens1


Broj poruka : 14
Datum upisa : 05.01.2008

Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi! Empty
PočaljiNaslov: hehhe   Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi! Icon_minitimeNed Jan 06, 2008 10:24 pm

hmmmmmm videcemo....ma da su bolji od nasss Laughing Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
sellens1
Mega b0t
Mega b0t
sellens1


Broj poruka : 14
Datum upisa : 05.01.2008

Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi! Empty
PočaljiNaslov: ty   Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi! Icon_minitimeNed Jan 06, 2008 10:25 pm

e pa brate okee hvala na obaveshtenju Razz:P:P:P
Nazad na vrh Ići dole
sellens1
Mega b0t
Mega b0t
sellens1


Broj poruka : 14
Datum upisa : 05.01.2008

Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi! Empty
PočaljiNaslov: da   Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi! Icon_minitimeNed Jan 06, 2008 10:39 pm

e pa to znachi da fali jedna ekipa pa pochnje Very Happy:D:Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
S!EePeR^_^
Mega b0t
Mega b0t
S!EePeR^_^


Broj poruka : 12
Datum upisa : 05.01.2008

Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi!   Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi! Icon_minitimePon Jan 07, 2008 12:01 am

Selle, ae nestani... nebiste igrali ovu ligu, da te ja nisam pozvao, opracemo tebe i celu catacomb-u zajedno....
Smesni ste ko zmajevi! Very Happy lol!
Nazad na vrh Ići dole
GoxMM
b0t
b0t
GoxMM


Broj poruka : 124
Datum upisa : 27.12.2007

Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi!   Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi! Icon_minitimePon Jan 07, 2008 12:35 am

LIGA MOZE DA POCNE.16-ta EKIPA JE BLOODFURY.NEMA VISE PRIJAVLJIVANJA.MOLIO BIH HED ADMINA DA SVE OBAVESTI NA MSN,ILI KAKO VEC,DA LIGA POCINJE ZA DAN,DVA...ODNOSNO CIM SE IZVUKU GRUPE.URADITE TO STO PRE I OKACITE OVDE KO JE S KIM U GRUPI.CIM SE TO STAVI LIGA SUTRADAN KRECE.KAO STO JE VEC RECENO,AKO NEKA EKIPA NE MOZE DA ODIGRA NEKI MEC(AKO IM ISKRSNE PA NE MOGU U NAZNACENO VREME),MEC MOZE DA SE ODLOZI AKO PROTIVNICKA EKIPA PRISTANE NA TO(FER PLAY Very Happy).MEC MOZE DA SE ODLOZI NAJKASNIJE ZA SUTRADAN.ZNACI NEMA ONO "E NEMOGU OVE NEDELJE....".
AKO POSTOJE NEKA DRUGA PRAVILA U KOJA JA NISAM UPUCEN,MOLIM NEKOGA DA IH POSTUJE.SRETNO SVIMA.
Pozz...
Nazad na vrh Ići dole
Kidee
Mega b0t
Mega b0t
Kidee


Broj poruka : 39
Datum upisa : 07.01.2008

Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi!   Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi! Icon_minitimePon Jan 07, 2008 1:59 am

S!EePeR^_^ ::
Selle, ae nestani... nebiste igrali ovu ligu, da te ja nisam pozvao, opracemo tebe i celu catacomb-u zajedno....
Smesni ste ko zmajevi! Very Happy lol!

haha aj videcemo... nauchite da hodate Laughing




btw... jel se snima preko HLTV-a ??
Nazad na vrh Ići dole
S!EePeR^_^
Mega b0t
Mega b0t
S!EePeR^_^


Broj poruka : 12
Datum upisa : 05.01.2008

Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi!   Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi! Icon_minitimePon Jan 07, 2008 6:02 am

Joj, vidi ko se javio.... Naucio da hoda, pa se uvatio za kvaku, pa se kurci tu nesto...kao zna da igras cs....ccc imas ti jos dosta da ucis.... bote mali... idi u jaslice... Very Happy lol!
Nazad na vrh Ići dole
sellens1
Mega b0t
Mega b0t
sellens1


Broj poruka : 14
Datum upisa : 05.01.2008

Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi! Empty
PočaljiNaslov: dada   Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi! Icon_minitimePon Jan 07, 2008 3:53 pm

lol....kakav si ti taoc....videli smo te juce...tolko si bio dobar da su te kikovali lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
Krca^^
Web Master & Server Administrator
Web Master & Server Administrator
Krca^^


Broj poruka : 112
Godina : 29
Location : Sombor
Datum upisa : 26.12.2007

Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi!   Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi! Icon_minitimePon Jan 07, 2008 5:00 pm

Upozorenje! Svi postovi tipa "HAHAHHA" i "lol" i tako glupi postovi ce biti BRISANI! Zato nespamujte! Nevredi Vam!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.col-forum.co.nr
GoxMM
b0t
b0t
GoxMM


Broj poruka : 124
Datum upisa : 27.12.2007

Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi!   Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi! Icon_minitimePon Jan 07, 2008 5:08 pm

HAHAHAHH
LOL
HAHAHAHAHAHAH
LOL
HAHAHAHAHA
SPAM
LOL
HHAHAHAHAHA
SPAM
HAHAHAHAHAH
..............................
Nazad na vrh Ići dole
S!EePeR^_^
Mega b0t
Mega b0t
S!EePeR^_^


Broj poruka : 12
Datum upisa : 05.01.2008

Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi!   Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi! Icon_minitimePon Jan 07, 2008 5:51 pm

Cuj ovog selleta....ae vrati se nazad u rupu... bote neotesani.... mene nisu kickovali, nego sam izaso...cccc
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi!   Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» MASSIVE VISE NE IGRA NA LIGI!!!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
FoN Gaming :: FoN GaminG LigA @ f0N Server :: League Discussion-
Skoči na: