FoN Gaming
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FoN Gaming

Site Of FoN Gaming Server
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 h2k.gaming vs [PMS] PROBLEM OKO CITOVANJA, OSTECENI h2k

Ići dole 
+2
Kaguya*TM87
ShoMMy ChypaC4bras
6 posters
AutorPoruka
ShoMMy ChypaC4bras
Mega b0t
Mega b0t



Broj poruka : 5
Datum upisa : 03.01.2008

h2k.gaming vs [PMS] PROBLEM OKO CITOVANJA, OSTECENI h2k Empty
PočaljiNaslov: h2k.gaming vs [PMS] PROBLEM OKO CITOVANJA, OSTECENI h2k   h2k.gaming vs [PMS] PROBLEM OKO CITOVANJA, OSTECENI h2k Icon_minitimeČet Jan 10, 2008 12:45 am

Admin je bio shock! na kraju druge mape admin je prekinuo mec i objavio da smo citeri zbog navodnog citovanja...
Imamo demoe...snimke naseg igranja, nismo citeri igrali smo svi iz igraone...
I sada niko od admina nece da vidi demoe...
shomi-biker@hotmail.com je moj msn pa bih molio ko je organizator ove lige da me ada i da porazgovaramo o ovome...i da mu dam demoe!
Nazad na vrh Ići dole
Kaguya*TM87
Mega b0t
Mega b0t
Kaguya*TM87


Broj poruka : 19
Datum upisa : 09.01.2008

h2k.gaming vs [PMS] PROBLEM OKO CITOVANJA, OSTECENI h2k Empty
PočaljiNaslov: Re: h2k.gaming vs [PMS] PROBLEM OKO CITOVANJA, OSTECENI h2k   h2k.gaming vs [PMS] PROBLEM OKO CITOVANJA, OSTECENI h2k Icon_minitimeČet Jan 10, 2008 3:16 am

ako ljudu vec imaju dokaze da nisu citer ,ja mislim da ih barem treba saslushati sta imaju da kazu,odnosno da pokazu ..ako vec imamju demo pogledaj te ga i odlucite..pozz flower
Nazad na vrh Ići dole
ShoMMy ChypaC4bras
Mega b0t
Mega b0t



Broj poruka : 5
Datum upisa : 03.01.2008

h2k.gaming vs [PMS] PROBLEM OKO CITOVANJA, OSTECENI h2k Empty
PočaljiNaslov: Re: h2k.gaming vs [PMS] PROBLEM OKO CITOVANJA, OSTECENI h2k   h2k.gaming vs [PMS] PROBLEM OKO CITOVANJA, OSTECENI h2k Icon_minitimeČet Jan 10, 2008 2:34 pm

E admin dodje i kaze mi oni su meni rekli: znamo mi njih oni imaju banove na svim serverima iz Srbije...
I admin zbog toga prekinuo mec i PMS pobedio...a mi igrali iz igraonice znaci u lanu 5 kompjutera jedan do drugog namucili se da iz igraone prebacimo demoe kako bi poslali nekome adminu i sada kazu jedino o5 da igramo....a nisam ja Svetlana Raznatovic pa da mi pare izlecu iz dzepa samo tako...admin kaze znam ja to sve ali ako sam rekao da su oni pobedili onda ne mogu to sada da ispravim....A TI SU PRVO KASNILI 40 MINUTA A DOZVOLJENO JE 15 MINUTA....znaci drugi razlog za nasu pobedu...plus dd2 pobedili ocukali ih....a inferno vodili kod terora i dobro cuvali u kanterima....i tada je prekinuto...

Ako ste ljudi brate UCINICETE ispravno
Nazad na vrh Ići dole
WoLf1
Mega b0t
Mega b0t



Broj poruka : 6
Datum upisa : 03.01.2008

h2k.gaming vs [PMS] PROBLEM OKO CITOVANJA, OSTECENI h2k Empty
PočaljiNaslov: Re: h2k.gaming vs [PMS] PROBLEM OKO CITOVANJA, OSTECENI h2k   h2k.gaming vs [PMS] PROBLEM OKO CITOVANJA, OSTECENI h2k Icon_minitimeČet Jan 10, 2008 4:54 pm

E INDIJANCINO MUTAVA NISAM REKAO DA JE CEO TIM BANOVAN SA SVIH SERVER NEGO ZA JANEZZA LICNO ZNAM DA JE BANOVAN SA H2G STAROG SERVERA REASON AIM AND WH TAKO DA NEMOJ DA KENJAJ MNOGO....I KOJE KASNIO 40 MIN BUDALO MUTAVA KAD SE PRE TOGA JOS IGRAO MEC ZNACI SERVER JE BIO PUN DO POLA 9 ODPRILIKE I KAD JE ZAVRESN PRETHODNI CW ODMA SMO MI USLI KOJI STE VI DEBILI I NEMA VISE RASPRAVKE IMALI STE CHEAT I ....A NE ZNATE NI SA NJIM DA PIKATE KAD VEC IMATE POSTARAJTE SE DA TO OSTALI TO NE PRIMETE....ZDRAVO, KRCO OVDE LOCKED.....
Nazad na vrh Ići dole
ShoMMy ChypaC4bras
Mega b0t
Mega b0t



Broj poruka : 5
Datum upisa : 03.01.2008

h2k.gaming vs [PMS] PROBLEM OKO CITOVANJA, OSTECENI h2k Empty
PočaljiNaslov: Re: h2k.gaming vs [PMS] PROBLEM OKO CITOVANJA, OSTECENI h2k   h2k.gaming vs [PMS] PROBLEM OKO CITOVANJA, OSTECENI h2k Icon_minitimeČet Jan 10, 2008 6:37 pm

A PA NE MOZE LOCKED DOK JA NE KAZEM...A JEL TI JE JASNO DA AKO IMA BAN NA TAMO NEKOM SERVERU JEL TO ZNACI DA KORISTI I OVDE CIT???


LULU VAM NIJE BIO PRIJAVLJEN A IGRAO JE ZA VAS!!!!
Nazad na vrh Ići dole
GoxMM
b0t
b0t
GoxMM


Broj poruka : 124
Datum upisa : 27.12.2007

h2k.gaming vs [PMS] PROBLEM OKO CITOVANJA, OSTECENI h2k Empty
PočaljiNaslov: Re: h2k.gaming vs [PMS] PROBLEM OKO CITOVANJA, OSTECENI h2k   h2k.gaming vs [PMS] PROBLEM OKO CITOVANJA, OSTECENI h2k Icon_minitimeČet Jan 10, 2008 7:28 pm

Ljudi smirite se.Smislicemo nesto,samo nemojte psovati jer ce raditi ban sa foruma.Najverovatnije ce biti 1-1...zato sto ste imali vise od 3 team say poruke...
Nazad na vrh Ići dole
WoLf1
Mega b0t
Mega b0t



Broj poruka : 6
Datum upisa : 03.01.2008

h2k.gaming vs [PMS] PROBLEM OKO CITOVANJA, OSTECENI h2k Empty
PočaljiNaslov: Re: h2k.gaming vs [PMS] PROBLEM OKO CITOVANJA, OSTECENI h2k   h2k.gaming vs [PMS] PROBLEM OKO CITOVANJA, OSTECENI h2k Icon_minitimePet Jan 11, 2008 12:30 am

E BRE ZNAS STA 1 upalis cheat uvek cheater i tacka ajde krco lock.palio sam X spec na demou imali ste WH i tako....pozz cheateri samo kvarite ligu...
Nazad na vrh Ići dole
Kidee
Mega b0t
Mega b0t
Kidee


Broj poruka : 39
Datum upisa : 07.01.2008

h2k.gaming vs [PMS] PROBLEM OKO CITOVANJA, OSTECENI h2k Empty
PočaljiNaslov: Re: h2k.gaming vs [PMS] PROBLEM OKO CITOVANJA, OSTECENI h2k   h2k.gaming vs [PMS] PROBLEM OKO CITOVANJA, OSTECENI h2k Icon_minitimePet Jan 11, 2008 1:23 am

Ma iskulirajte..swe tje biti u redu Smile
Nazad na vrh Ići dole
Krca^^
Web Master & Server Administrator
Web Master & Server Administrator
Krca^^


Broj poruka : 112
Godina : 29
Location : Sombor
Datum upisa : 26.12.2007

h2k.gaming vs [PMS] PROBLEM OKO CITOVANJA, OSTECENI h2k Empty
PočaljiNaslov: Re: h2k.gaming vs [PMS] PROBLEM OKO CITOVANJA, OSTECENI h2k   h2k.gaming vs [PMS] PROBLEM OKO CITOVANJA, OSTECENI h2k Icon_minitimePet Jan 11, 2008 1:35 am

***LOCK***
Nazad na vrh Ići dole
http://www.col-forum.co.nr
Sponsored content





h2k.gaming vs [PMS] PROBLEM OKO CITOVANJA, OSTECENI h2k Empty
PočaljiNaslov: Re: h2k.gaming vs [PMS] PROBLEM OKO CITOVANJA, OSTECENI h2k   h2k.gaming vs [PMS] PROBLEM OKO CITOVANJA, OSTECENI h2k Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
h2k.gaming vs [PMS] PROBLEM OKO CITOVANJA, OSTECENI h2k
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» h2k.gaming
» hLgS`Gaming
» FoN GaminG LeaguE Rules - read!!!
» Sistem FoN Gaming League - read!!!
» Kanjiza - Gaming Public server

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
FoN Gaming :: FoN GaminG LigA @ f0N Server :: League Discussion-
Skoči na: