FoN Gaming
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FoN Gaming

Site Of FoN Gaming Server
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi!

Ići dole 
+12
Sefyu
Skols
rooney
sashans13
el[R]usso | maS][Sive
Krca^^
Kidee
sellens1
Nedy
GoxMM
SMh | RIppER | ChIT
S!EePeR^_^
16 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
ArtifeX
Mega b0t
Mega b0t
ArtifeX


Broj poruka : 5
Datum upisa : 06.01.2008

Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi!   Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi! - Page 3 Icon_minitimeSub Jan 12, 2008 2:04 am

AHAHHAHAAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA......


OVAJ MNOGO LOOD BAJA STVARNO LUD.........................ahahahahahahahahahahahahahahahahahahah

koji cit auuu..............

KRCO BUDE LI IGRAO TAJ U FINALU znaci .......... @@@@@@@@
Nazad na vrh Ići dole
s4.L | Fellangie
Mega b0t
Mega b0t



Broj poruka : 4
Datum upisa : 09.01.2008

Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi!   Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi! - Page 3 Icon_minitimeSub Jan 12, 2008 2:40 am

Meni stvarno nije jasno kako oni mogu posle ovog da budu pusteni u dalje takmicenje.
Nazad na vrh Ići dole
Sefyu
Mega b0t
Mega b0t



Broj poruka : 11
Datum upisa : 02.01.2008

Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi!   Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi! - Page 3 Icon_minitimeSub Jan 12, 2008 3:41 am

Posle svega ovog dalje takmicenje nastavlja HsA sa mnooogo loodim bajoom a s4.L ispada.
A head admin Ilija neobavesten kao Kostunica i nista ne preduzima iako smo mu se zalili. Ali eto HsA ide u polufinale dal je to Pravedno???

Ekipa HsA je dobila ponudu da igramo revansh na sxe serveru i sa njihovom ekipom bez nekog izmisljenog baje,i odgovor naravno nismo dobili.
Liga vam je odlicna reklama za server, da sam znao da ce biti ovako postena nikad se ne bi prijavili. Ovako HsA buduci osvajaci lige su dobili besplatan spot ,uzivajte !!

https://www.youtube.com/watch?v=MSLrimxpN7c

Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi! - Page 3 Deinferno0011jm4.th
Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi! - Page 3 Deinferno0013ei5.th
Nazad na vrh Ići dole
WalkeR.
Mega b0t
Mega b0t



Broj poruka : 1
Datum upisa : 12.01.2008

Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi!   Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi! - Page 3 Icon_minitimeSub Jan 12, 2008 4:31 am

LOLCINA
Nazad na vrh Ići dole
Krca^^
Web Master & Server Administrator
Web Master & Server Administrator
Krca^^


Broj poruka : 112
Godina : 29
Location : Sombor
Datum upisa : 26.12.2007

Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi!   Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi! - Page 3 Icon_minitimeSub Jan 12, 2008 2:44 pm

Kad smo dobili ponudu????? Neserite molim vas?~!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.col-forum.co.nr
Sefyu
Mega b0t
Mega b0t



Broj poruka : 11
Datum upisa : 02.01.2008

Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi!   Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi! - Page 3 Icon_minitimeSub Jan 12, 2008 4:20 pm

head admin igor je trebalo da ugovori mech sinoc sam pricao s njim, rekao je javice mi posle i niej mi nista javio.
Nazad na vrh Ići dole
GoxMM
b0t
b0t
GoxMM


Broj poruka : 124
Datum upisa : 27.12.2007

Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi!   Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi! - Page 3 Icon_minitimeSub Jan 12, 2008 4:31 pm

Jaooo sto volim ovako kad dodjem s posla i nagledam se ovako neceg Razz
Jbga kod mene ne prolazi citer na youtube...dajte mi demo iz cs-a pa da pogledam...A sto se tice prozivanja servera i hed admina,to radite negde drugde.Jer ni 1 adimn kao ni hed admin nije kriv sto ne zna da napravi sajt pa je pomoc zatrazena od Krce.Ja sam jos na pocetku rekao : Da nam ne treba sutnuo bih ga odavno.Al jbga,dok ne naucim vise o sajtovima,zasad tako Razz
Ne kazem da je citer,jer nije nego je malo pun sebe i bezobrazan...al ok,iskreno briga me.Nego dajte taj demo,mnogi su mi se zalili....na to mnoooogo looodog baju Razz
Eh sta bi dao da sam tolko looood Razz
Nazad na vrh Ići dole
Krca^^
Web Master & Server Administrator
Web Master & Server Administrator
Krca^^


Broj poruka : 112
Godina : 29
Location : Sombor
Datum upisa : 26.12.2007

Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi!   Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi! - Page 3 Icon_minitimeSub Jan 12, 2008 5:24 pm

GoxMM ::
Jaooo sto volim ovako kad dodjem s posla i nagledam se ovako neceg Razz
Jbga kod mene ne prolazi citer na youtube...dajte mi demo iz cs-a pa da pogledam...A sto se tice prozivanja servera i hed admina,to radite negde drugde.Jer ni 1 adimn kao ni hed admin nije kriv sto ne zna da napravi sajt pa je pomoc zatrazena od Krce.Ja sam jos na pocetku rekao : Da nam ne treba sutnuo bih ga odavno.Al jbga,dok ne naucim vise o sajtovima,zasad tako Razz
Ne kazem da je citer,jer nije nego je malo pun sebe i bezobrazan...al ok,iskreno briga me.Nego dajte taj demo,mnogi su mi se zalili....na to mnoooogo looodog baju Razz
Eh sta bi dao da sam tolko looood Razz

Brate Neznam KO Je sad pun sebe!!! Brate ako sam mladji neznaci da mozes da seres!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.col-forum.co.nr
Kidee
Mega b0t
Mega b0t
Kidee


Broj poruka : 39
Datum upisa : 07.01.2008

Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi!   Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi! - Page 3 Icon_minitimeSub Jan 12, 2008 5:39 pm

ovo je vec vredjanje...bolje lockuj ovo
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi!   Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi! - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Ovde mozte diskusovati i raspravljati o ligi!
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» MASSIVE VISE NE IGRA NA LIGI!!!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
FoN Gaming :: FoN GaminG LigA @ f0N Server :: League Discussion-
Skoči na: