FoN Gaming
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FoN Gaming

Site Of FoN Gaming Server
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 MASSIVE DOBILI MEC PROTIV HSA!

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
el[R]usso | maS][Sive
Mega b0t
Mega b0t
el[R]usso | maS][Sive


Broj poruka : 22
Datum upisa : 03.01.2008

MASSIVE DOBILI MEC PROTIV HSA! Empty
PočaljiNaslov: MASSIVE DOBILI MEC PROTIV HSA!   MASSIVE DOBILI MEC PROTIV HSA! Icon_minitimeČet Jan 10, 2008 7:32 pm

Ewo ovako...
Mi smo imali problem sa igracem...jebo ga je net...nisto hteli da ih zavlacimo nego smo rekli da nastavimo kao sto pise u pravilima...
Oni su poceli da izlaze...WTF?!
E..da...u pravilima pise da ako neka ekipa ne nastavi gubi mec!

Citat :
*ako neki igrach zbog nekih razloga ispadne sa servera u toku matcha , ima rok od 4-5 minuta da udje na server , a ako u tom roku ne dodjee, admin skida pause i mech se nastavlja sa 4 igracha

OVA DISKUSIJA TEK POCINJE!!!

EDIT:Ok,Ok samo nemoj [pls] da bude povlacenja misljenja i to..."BUDIMO LJUDI STO RECE NEKO IAKO SMO SRBI" Very Happy...Molim vs budite fer...


Poslednji izmenio dana Čet Jan 10, 2008 8:06 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
GoxMM
b0t
b0t
GoxMM


Broj poruka : 124
Datum upisa : 27.12.2007

MASSIVE DOBILI MEC PROTIV HSA! Empty
PočaljiNaslov: Re: MASSIVE DOBILI MEC PROTIV HSA!   MASSIVE DOBILI MEC PROTIV HSA! Icon_minitimeČet Jan 10, 2008 7:42 pm

HM... ne mozes sam napraviti post i napisati svojoj ekipi da su dobili Razz
O tome ne odlucujes ti,nego admini i hed admin.A buduci da da smo ja i shcok bili sudije mi bi trebali da odlucimo o tome.Tako da .... ko ponudi 100000e dobio je mec Razz
Salim se...200000 Razz
Kad odlucimo javicemo vam.A to ce biti u roku od 5 sati...

I brisi tu sliku.Jos jednom okaci nesto sto sam ja rekao i dobices ban!Obrisi sliku!
Nazad na vrh Ići dole
Krca^^
Web Master & Server Administrator
Web Master & Server Administrator
Krca^^


Broj poruka : 112
Godina : 29
Location : Sombor
Datum upisa : 26.12.2007

MASSIVE DOBILI MEC PROTIV HSA! Empty
PočaljiNaslov: Re: MASSIVE DOBILI MEC PROTIV HSA!   MASSIVE DOBILI MEC PROTIV HSA! Icon_minitimeČet Jan 10, 2008 10:41 pm

Citat :
*ako neki igrach zbog nekih razloga ispadne sa servera u toku matcha , ima rok od 4-5 minuta da udje na server , a ako u tom roku ne dodjee, admin skida pause i mech se nastavlja sa 4 igracha


Momam ovo su pravila za ligu!!! A za obican mec! tj izazov nevaze ta pravila! Mad Kakvi ste vi botovi jel vam ovo 1 cw koji ste igrali!??

Brate Dobili smo vas 15:4 bilo u dd2 igrac izasao mi cekali a vaseg igraca nije bilo i mi otsili!!!
Tako da HsA dobiooo!!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.col-forum.co.nr
el[R]usso | maS][Sive
Mega b0t
Mega b0t
el[R]usso | maS][Sive


Broj poruka : 22
Datum upisa : 03.01.2008

MASSIVE DOBILI MEC PROTIV HSA! Empty
PočaljiNaslov: Re: MASSIVE DOBILI MEC PROTIV HSA!   MASSIVE DOBILI MEC PROTIV HSA! Icon_minitimeČet Jan 10, 2008 10:49 pm

ALO SOMINO OVO I JESTE BIO MEC ZA LIGU!
Nazad na vrh Ići dole
Krca^^
Web Master & Server Administrator
Web Master & Server Administrator
Krca^^


Broj poruka : 112
Godina : 29
Location : Sombor
Datum upisa : 26.12.2007

MASSIVE DOBILI MEC PROTIV HSA! Empty
PočaljiNaslov: Re: MASSIVE DOBILI MEC PROTIV HSA!   MASSIVE DOBILI MEC PROTIV HSA! Icon_minitimeČet Jan 10, 2008 11:00 pm

Ne ! Nego Revans! Onako
! Sam Reako da nece biti za ligu!!! Hahahahha Very Happy lol! Lol Stvarno si BOT!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.col-forum.co.nr
el[R]usso | maS][Sive
Mega b0t
Mega b0t
el[R]usso | maS][Sive


Broj poruka : 22
Datum upisa : 03.01.2008

MASSIVE DOBILI MEC PROTIV HSA! Empty
PočaljiNaslov: Re: MASSIVE DOBILI MEC PROTIV HSA!   MASSIVE DOBILI MEC PROTIV HSA! Icon_minitimePet Jan 11, 2008 12:46 am

BOT TI KEVA PICKA TI MATERINA!!!!! Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





MASSIVE DOBILI MEC PROTIV HSA! Empty
PočaljiNaslov: Re: MASSIVE DOBILI MEC PROTIV HSA!   MASSIVE DOBILI MEC PROTIV HSA! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
MASSIVE DOBILI MEC PROTIV HSA!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Massive vs. HsA !
» MASSIVE VISE NE IGRA NA LIGI!!!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
FoN Gaming :: FoN GaminG LigA @ f0N Server :: Obavestenja-
Skoči na: